Мектеп Парламентінің отырысы/ заседание Школьного Парламента » Коммунальное государственное учреждение "Меновновская средняя школа" отдела образования по городу Усть-Каменогорску УО ВКО

Мектеп Парламентінің отырысы/ заседание Школьного Парламента

11 сәуірде "Меновное орта мектебінде" Мектеп Парламентінің отырысы өткізілді. Отырысқа 5-11 сыныптардың барлық параллельдерінің өкілдері қатысты. Жиналыстың күн тәртібінде келесі мәселелер қарастырылды: 1)2021-2022 оқу жылының 3 тоқсанындағы жұмыстың аралық қорытындыларын шығару (сыныптар рейтингі; 2) мектеп Парламентінің 2021-2022 оқу жылының 4 тоқсанына арналған жұмыс жоспары. Отырыс барысы: күн тәртібіндегі бірінші мәселе бойынша аға тәлімгер Омарова А.М. сөз сөйлеп, 2021-2022 оқу жылының 3 тоқсанындағы жұмыстың аралық қорытындысын шығарды. Екінші мәселе бойынша мектеп парламентінің президенті Мұратова Аружан сөз сөйледі, оқушыларды мектеп Парламентінің 4 тоқсандағы жұмыс жоспарымен таныстырды, тоқсандық іс-шаралар бөлінді: суреттер конкурсы, челлендждер, акциялар, плакаттар өткізу, жасұландықтар аллеясын отырғызу. Волонтерлік қызметті ұйымдастыру және өткізу (мектеп аумағын жинау, ағаш отырғызу,мұқтаждарға әлеуметтік көмек, экологиялық акция, жануарлар мен өсімдіктерге көмек көрсету), "Қазақстан халқының бірлігі күні-2022" ұйымдастыру және өткізу,Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 77 жылдығына арналған сап және ән байқауы.
           11 апреля в "Меновновская средняя школа" прошло заседание Школьного Парламента. В заседании приняли участие представители всех параллелей с 5 по 11 классы.  На повестке проведения собрания были рассмотрены следующие вопросы: 1)Подведение промежуточных итогов работы за 3 четверть 2021-2022 учебный год (рейтинг классов; 2)План работы Школьного Парламента на 4 четверть 2021-2022 учебного года. Ход заседания: по первому вопросу повестки выступила старшая вожатая Омарова А.М.,которая подвела промежуточные итоги работы за 3 четверть2021-2022 учебного года были отмечены лучшие классы. По второму вопросу выступила Президент Школьного Парламента Муратова Аружан.,которая познакомила учащихся с планом работы Школьного Парламента за 4 четверть, были выделены мероприятия четверти: конкурс рисунков, челленджей,проведение акций, плакатов, посадка аллеи жасұлановцев. Организация и проведение волонтерской деятельности (уборка школьной территории посадка деревьев, социальная помощь нуждающимся,экологическая акция, помощь животным и растениям), организация и проведения "Дня единства народа Казахстана-2022", смотр строя и песни,посвященный 77-летию Победы  в Великой Отечественной войне.