«Елбасы Медалі» жобасы/ Проект «Елбасы медалі» » Коммунальное государственное учреждение "Меновновская средняя школа" отдела образования по городу Усть-Каменогорску УО ВКО

«Елбасы Медалі» жобасы/ Проект «Елбасы медалі»

ШҚО білім басқармасы  Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің «Меновное орта мектебі» КММ 11 «А» сынып оқушысы Нұрлыбекова Дильназ Ермекқызы  «Нұрсұлтан Назарбаев Қоры» ЖҚ ұйымдастырған «Елбасы Медалі» жобасының қола медаль иегері атанды. Аталған жоба 6  ай көлемінде яғни (сәуір айынан қазан айлары аралығында)  онлайн форматта өтті.  Нұрлыбекова Дильназ Ермекқызына   бүгін яғни  2022  жылдың  18 наурыз күні    «Елбасы Медалі»  салтанатты түрде табысталды.
        Дильназ мектебіміздің мақтанышы, үздік оқушы және «Алтын белгі» иегеріне кандидат. Оқушымызға алдағы уақытта осындай жетістіктерге жете беруіне, қанаты талмай биік- биік белестерден көріне беруіне шын жүректен тілектеспіз. Жарайсың, Дильназ!!!

Ученица 11 «А» класса КГУ « Меновновская средняя школа» отдела образования по городу Усть-Каменогорску управления образования ВКО Нурлыбекова Дильназ Ермековна награждена  бронзовой медалью проекта «Елбасы медалі», организованного МК «Фонд Нурсултана Назарбаева". Данный проект прошел в онлайн формате в течение 6 месяцев (с апреля по октябрь). Нурлыбековой Дильназ Ермековне сегодня, 18 марта 2022 года, торжественно вручили «медаль Елбасы».
         Дильназ-гордость нашей школы, отличник и кандидат в обладатели знака «Алтын белгі". От всей души желаем нашей ученице дальнейших успехов в начинаниях. Молодец, Дильназ!!!